Dom Wczasowy JOWISZ

  • Dodaj do notesu
  • ul. Franciszkańska 17, 58-580 Szklarska Poręba
  • 75 ...
    691 ...
  • Pokaż więcej
  • Zapytaj o dostępność

Atuty pokoju

Dostępne w obiekcie

  • Akceptujemy małe zwierzęta

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Domu Wczasowego JOWISZ na wypoczynek w miłej, domowej atmosferze, z którego skorzystało już wielu Gości.......

DO DYSPOZYCJI SALA KOMINKOWA, TARAS WIDOKOWY, Z KTÓREGO ROZPOŚCIERA SIĘ PRZEPIĘKNY WIDOK NA SZRENICĘ I PANORAMĘ KARKONOSZY. W NASZYM DOMU PANUJE MIŁA ATMOSFERA. SZKLARSKA PORĘBA TO UROKLIWY ZAKĄTEK, W KTÓRYM ZOBACZYSZ DWA WODOSPADY. WYBIERAJĄC AKTYWNY WYPOCZYNEK MOŻESZ KORZYSTAĆ Z WIELU BEZPIEZPIECZNYCH I DOBRZE OZNAKOWANYCH SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH. ZABIERAJĄC ZE SOBĄ PASZPORT MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z OFERT BIUR PODRÓŻY I ZWIEDZIĆ NP.PRAGĘ , SKALNE MIASTO, DREZNO, CZESKI RAJ itp.

PRZYJMUJEMY GOŚCI Z MAŁYMI ZWIERZĘTAMI (koty, psy itp. - nie zostawiaj swojego przyjaciela -opłata jednorazowa 20zł za cały czas pobytu).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK

Opis pokoi

x

Dom Wczasowy JOWISZ

ul. Franciszkańska 17, 58-580 Szklarska Poręba

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Wyświetleń: dzisiaj: 14 / w tym miesiącu: 439 / wszystkich: 22418 od 12.09.2012. Wizyty dzisiaj: 1 / wszytkich 2133 od 2015-05-20 .

Wizyt: 933 639, Dziś: 107, Osób online: 6

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem