Polecane obiekty

Ośrodek Halny Dolina Szęścia Szklarska Orchidea Szklarska Poręba Królowa Karkonoszy Karpacz kwatery Noclegi w Karkonoszach

Atrakcje w Szklarskiej Porębie:

Skwer Radiowej Trójki - zielony skwer znajdujący się w centrum Szklarskiej Poręby, nazwany tak m.in. na cześć ogłoszenia Szklarskiej Poręby Stolicą Programu III Polskiego Radia (1999 rok).
Wyciągi narciarskie w Szklarskiej Porębie i okolicy - tereny do uprawiania narciarstwa zjazdowego i snowboardu można podzielić na dwa regiony: miasto (w tym 2 wyciągi przy szosie do Jakuszyc) i Szrenica.

Inne atrakcje w Szklarskiej Porębie i okolicy - TUTAJ

Hotel Dobry Klimat

58-580 Szklarska Poręba, ul. Parkowa 3A
75 755 60 18663 11 22 11
+ 3

Serdecznie witamy Państwa w hotelu Dobry Klimat, położonym blisko centrum Szklarskiej Poręby. Nazwa naszego obiektu odzwierciedla nie tylko doskonałe walory klimatyczne miasta, ale także unikalną atmosferę panującą w hotelu, którą stworzyliśmy z myślą o naszych Gościach.
Pobyt w Dobrym Klimacie z pewnością będzie czasem mile wspominanym, gdyż naprawdę trudno jest o inne wspomnienia ze Szklarskiej Poręby. Pomimo tego, że w naszym mieście atrakcji nie brakuje, zawsze można urozmaicić sobie czas, korzystając z sali bilardowej, klubokawiarni, biblioteczki oraz pokoju zabaw. Ten ostatni wprawdzie jest dla dzieci, ale rodzicom przecież wstępu nie zabronimy, a nawet wręcz przeciwnie.

Opis pokoi

Noclegi w Dobrym Klimacie to:
pokoje jednoosobowe, dwuosobowe z oddzielnymi łóżkami, dwuosobowe z łożem małżeńskim, pokoje typu studio oraz apartamenty, przewidziane dla czterech osób. Każdy pokój wyposażony jest w komfortową łazienkę. Dla wszystkich Gości przyrządzimy smaczne śniadanie, istnieje także możliwość zamówienia pełnego wyżywienia. Dla osób preferujących samodzielne przygotowywanie posiłków przewidzieliśmy samoobsługowe kuchnie, dostępne w każdym budynku. Dysponujemy łączną liczbą 63 miejsc noclegowych. Przed okresami wzmożonego ruchu turystycznego (lato, zima) sugerujemy dokonywanie rezerwacji ze stosownym wyprzedzeniem.
x

Hotel Dobry Klimat

58-580 Szklarska Poręba, ul. Parkowa 3A

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Sprawdź dostępność noclegów

Dostepność i ceny noclegów
Wyświetleń: dzisiaj: 10 / w tym miesiącu: 965 / wszystkich: 23905 od 21.09.2015. Wizyty dzisiaj: 2 / wszytkich 5588 od 2015-09-21 .

Wizyt: 800 677, Dziś: 69, Osób online: 5

FacebookKontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem