Szklarska Poręba

ul.Obrońców Pokoju 16,Szklarska Poręba

WILLA NIMFA

509 668 061

Szklarska Poręba Willa Nimfa. Komfortowe pokoje z łazienkami. Pejzaż gratis.

O Nimfie w kilku słowach......
Zapraszamy do świetnie położonej Willi Nimfa. Ta piękna stara Willa z końca XIX wieku w 2014 r została odrestaurowana. Teraz znów może służyć ludziom. Wielką przyjemnością jest obserwować jak ten piękny stary dom znów kwitnie. Ciesz się tym razem z nami. Serdecznie zapraszamy całe rodziny jak również osoby starsze, gdyż pensjonat jest przepięknie położony w spokojnej dzielnicy miasta, a zarazem jest to same centrum, gdzie nikt nie może się nudzić. Miasto oferuje bardzo wiele atrakcji dla dzieci, takich jak Rodzinny Park Rozrywki Esplanada i już bardzo rozsławiony Dino Park. Poza tym wiele innych atrakcji.

Wyposażenie pokoi

Posiadamy pokoje 2 osobowe z łazienkami, pokoje typu studio (2+2) z łazienkami , oraz pokoje (rodzinne) ze wspólną łazienką.

Tańsze pokoje ze wspólną łazienką (rodzinne): Pobyt w pokojach dwuosobowych lub rodzinnych (5 i 6 os) w momencie gdy korzystają ze wspólnej łazienki z sąsiednim drugim pokojem obniżamy cenę o 15%. ( objęte obniżką jest tylko zakwaterowanie) Są to pokoje typowe dla grup młodzieży lub rodzinne: 2,3,4,5-cio osobowe. Pokoje te nie odbiegają standardem od innych pokoi w obiekcie. Polecamy osobom dla których CENA NIE JEST sprawą "drugorzędną".

Cennik

Cennik w pokoju 2 os, i studio 2+2 z łazienkami :
BB.** 75 zł/os ze śniadaniem (Na cenę składa się: 60zł zakwaterowanie + 15zł śniadanie) *
  HB.** 100 zł/os z dwoma posiłkami ( Na cenę składa się: 60zł zakwaterowanie+ 40zł śniadanie i obiadokolacja )*
*Nie dotyczy Ferii Zimowych, Swiąt Wielkanocnych, Długiego Weekendu Majowego, Czerwcowego i Sierpniowego, Okresu Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra Okres Wakacji VII i VIII 85zł/ os ze śniadaniem ((Na cenę składa się: ( 70zł zakwaterowanie + 15zł śniadanie) 110 zł / os z dwoma posiłkami (śniadanie i obiadokolacja) ( Na cenę składa się: 70zł zakwaterowanie+ 40zł śniadanie i obiadokolacja )
Zniżki dla dzieci: - do 3 lat bezpłatnie - bez oddzielnego łóżka i wyżywienia - od 3- 9 lat zniżka o 10zł /dobę/os.

Lokalizacja

WILLA NIMFA

ul.Obrońców Pokoju 16,Szklarska Poręba

509 668 061

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Szklarska Poręba

Szklarska Poręba - malowniczo położona w dolinie rzeki Kamiennej, pomiędzy Górami Izerskimi a Karkonoszami, jest największym ośrodkiem turystycznym w polskich Karkonoszach. Ze Szklarskiej Poręby biegną liczne szlaki prowadzące na szczyty Karkonoszy, w tym na wznoszącą się w sąsiedztwie miasta Szrenicę, a także szlaki wiodące do położonych nieopod słynnych wodospadów: Szklarki i Kamieńczyka i innych malowniczych miejsc tego regionu. Szklarska Poręba jest idealnym miejscem dla fanów aktywnego wypoczynku: trasy narciarskie na Szrenicy, trasy biegowe na Polanie Jakuszyckiej, szlaki turystyczne i rowerowe. Bogata baza hotelarska i gastronomiczna czekają na turystów. Zimą Szklarską Porębę upodobali sobie narciarze.

Będąc w Szklarskiej Porębie warto między innymi odwiedzić:

Wodospad Kamieńczyka - najwyżej położony (846m n.p.m) wodospad po polskiej stronie Karkonoszy. Składa się z 3 kaskad o łącznej wysokości 27 m. Z progu spada do malowniczego Wąwozu Kamieńczyka, który ma ok. 100 m długości, skalne pionowe ściany osiągają od 20-30m wysokości, a szerokość w niektórych miejscach nie przekracza 4m.

Wodospad Szklarki to kaskada o wysokości 13,3 m, zwężająca się u dołu. Malowniczo położony na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego, w środkowej części Wąwozu Szklarki. Od szosy Jelenia Góra-Szklarska Poręba prowadzi do wodospadu bardzo wygodny szlak, dostosowany dla wózków.

Jakuszyce - przy biegnącej do granicy z Czechami szosie położona jest dzielnica Szklarskiej Poręby - Jakuszyce. Jest to międzynarodowy ośrodek narciarstwa biegowego (latem uprawiane jest tutaj bardzo popularne kolarstwo górskie). Na Jakuszyckiej Polanie rozgrywany jest Bieg Piastów.

Muzeum Mieneralogiczne, Muzeum Ziemi, Chatę Walońską, Dinopark itd.

To tylko kilka z wielu atrakcji Szklarskiej Poręby, która nie bez powodu zasłużyła sobie na tytuł Zimowej Stolicy Radiowej Trójki.

Szklarska Poręba zaprasza przez cały rok!

     © Portal Szklarskaporeba.net.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych