Archiwum - Bieg tylko dla kobiet

01 STY 1970 wstecz

Jakuszycka Siódemka - Bieg tylko dla Kobiet, to zawody, na których panowie są także mile widziani, ale wyłącznie jako kibice! Zapraszamy na ten bieg w sobotę, 13 stycznia, ale zapisać można się już teraz.

Bieg tylko dla Kobiet ma szczęście do pogody – w latach 2015-2017, gdy był rozgrywany, w oczy rzuca się biała, śnieżna, wręcz bajkowa sceneria.

Rywalizacja o najlepsze miejsce jest bardzo zacięta, choć wiele pań startuje w tych zawodach także ze względów towarzyskich - mają okazję spotkań się i mile spędzić czas w wyjątkowych okolicznościach, wśród pięknej, izerskiej przyrody.

Zapraszamy!

  • Uczestniczkami zawodów mogą być dziewczyny i kobiety w wieku co najmniej 16 lat, które opłacą wpisowe oraz podpiszą w biurze zawodów oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność. Dziewczyny w wieku poniżej 18 lat zobowiązane są do posiadania zgody na udział od rodzica lub prawnego opiekuna z jego podpisem i numerem dowodu osobistego. Szczegóły w regulaminie, dostępnym poniżej.
  • Każda zawodniczka ma obowiązek zapoznać się z regulaminem biegu i zobowiązana jest do jego przestrzegania.
  • Zgłoszenia na Bieg tylko dla Kobiet przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej poprzez formularz zgłoszeniowy, umieszczony na stronie www.bieg-piastow.pl, do 10.01.2018 r. lub do wyczerpania limitu. Zgłoszenia telefoniczne nie są przyjmowane.
  • Zgłoszenie uważa się za ważne, gdy jest opłacone za pośrednictwem systemu DotPay w panelu zgłoszeń internetowych. Będzie widoczne na liście startowej dopiero po zaksięgowaniu opłaty startowej.

Szczegóły, opłaty oraz regulamin na stronie bieg-piastow.pl

Za zmiany w powyższych danych redakcja www.szklarskaporeba.net.pl nie odpowiada.