Archiwum - Enervit Classic 5-10-15 (10km)

01 STY 1970 wstecz

Termin: 27.01.2018 r., 06.02.2018r.,  godz. 10.00

Miejsce: Polana Jakuszycka w Szklarskiej Porębie, Trasy Biegu Piastów

 

Dziesiątka Enervita na pięknej trasie: Górny Dukt, Dolny Dukt, Jelenia Łąka, podbieg na Elektrownię Turów, TV Polonia...
To będzie drugi z trzech biegów w cyklu Enervit Classic 5-10-15, na który zapraszamy po raz kolejny. Możecie wystartować w trzy soboty (6 i 27 stycznia oraz 10 lutego) w biegach na 5, 10 i 15 kilometrów techniką klasyczną. Za każdy razem pobiegniecie inną trasą.
Biegi Enervita - za każdym razem dłuższe - mogą być sposobem na przygotowanie do startu w Biegu Piastów na dłuższym dystansie, sprawdzianami formy, bądź po prostu okazją do pobiegania w pięknych okolicznościach przyrody w przyjacielskiej atmosferze z innymi.
Będzie prowadzona klasyfikacja łączna trzech biegów, w której najlepsi zostaną uhonorowani.
Zapraszamy do udziału!

  • Uczestnikami zawodów mogą być osoby w wieku co najmniej 12 lat, którzy opłacą wpisowe oraz podpiszą w biurze zawodów oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność. Osoby w wieku poniżej 18 lat zobowiązane są do posiadania zgody na udział od rodzica lub prawnego opiekuna z jego podpisem i numerem dowodu osobistego. Szczegóły w regulaminie, dostępnym poniżej.
  • Każdy zawodnik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem biegu i zobowiązany jest do jego przestrzegania.
  • Zgoda na start niepełnoletniego
  • Zgoda na odbiór pakietu
  • Zgłoszenia na Enervit Classic 5 przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej poprzez formularz zgłoszeniowy, umieszczony na stronie www.bieg-piastow.pl, do wyczerpania limitu. Zgłoszenia telefoniczne nie są przyjmowane.
  • Zgłoszenie uważa się za ważne, gdy jest opłacone za pośrednictwem systemu DotPay w panelu zgłoszeń internetowych. Będzie widoczne na liście startowej dopiero po zaksięgowaniu opłaty startowej.

Więcej na - bieg-piastow.pl

Za zmiany w powyższych danych redakcja www.szklarskaporeba.net.pl nie odpowiada.