Opis

Pokoje Gościnne ELIZA to obiekt położony jest w samym centrum Szklarskiej Poręby w cichym i spokojnym miejscu, z dala od ulicznego zgiełku.
W ofercie pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami oraz apartament typu studio (dwa oddzielne pokoje) z pełnym węzłem sanitarnym, małym aneksem kuchennym, przeznaczony dla 4-6 osób Apartament posiada osobne wejście z zewnątrz.

Przy posesji znajduje się oświetlony, zamykany parking. Na terenie zielonym ławki, możliwość skorzystania z grilla.

 

Wyposażenie

W ofercie:

  • Pokoje 2 i 3 osobowych z łazienkami.
    Wyposażenie pokoi: TV, radio, czajnik, kuchenka mikrofalowa, naczynia. Lodówka na korytarzu.
  • Studio dwupokojowe z pełnym węzłem sanitarny. 
    (4-6 osób) z osobnym wejściem z zewnątrz, małym aneksem kuchennym, lodówką, czajnikiem, kuchenką elektryczną, naczyniami. 

Cennik

    od 60 do 80 zł

Cena nie dotyczy okresu sylwestrowego, uzależniona jest od ilości osób i długości pobytu.
Doba rozpoczyna się od godz. 14.00, kończy się o godz. 11.00 następnego dnia.
Opłata miejscowa w wysokości 2,80zł. od osoby za każdy dzień pobytu                                                                                                      Akceptujemy płatności bonem turystycznym !

Wyślij zapytanie

Pokoje Gościnne ELIZA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego KWATERY MAREK KSIĄŻAK, ul. Odrodzenia 8 B, 58-580, Szklarska Poręba, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.645 wyświetleń w 2023r.
Pokoje Gościnne ELIZA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu szklarskaporeba.net.pl

+48 757 174 310 +48 887 463 277
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00